CHIFFONJE, Alm, 1800-tal.

CHIFFONJE, Alm, 1800-tal.
157149. CHIFFONJE, Alm, 1800-tal.

Höjd 143, bredd 110, djup 44 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 848