JÄRNKISTA, 1800-tal. England.

JÄRNKISTA, 1800-tal. England.
157118. JÄRNKISTA, 1800-tal. England.

Med lås. Brickmärkt. Samuel Wthers. West Bromwich.
Längd 43 cm. Höjd 26 cm. Djup 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 337