ARMBANDSUR, damur, Alpina 14 k guld i boett. 1900-talets andra halva.

157115. ARMBANDSUR, damur, Alpina 14 k guld i boett. 1900-talets andra halva.

Mått 21 x 14 mm. Armband guld på stål, töjbar. Ask.

Slitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Mindre repor.

Antal besök: 2 075