SKULPTUR, brons, efter Rodins Tänkaren, 2000-tal.

157107. SKULPTUR, brons, efter Rodins Tänkaren, 2000-tal.

På stensockel, total höjd ca 19,5 cm.
Signerad, märkt J.B. Deposee bronze garanti Paris, samt A7201.

Smärre slitage. Sockel med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 509