STIG BORGLIND. "Vintervilt". Etsning. Signerad Stig Borglind.

157092. STIG BORGLIND. "Vintervilt". Etsning. Signerad Stig Borglind.

Plåtens storlek 35 x 27 cm.

Blad något gulnat. Fläck.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtens storlek 35 x 27 cm.

Blad något gulnat. Fläck.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 1 032