KOFFERTAR 4 st samt DOKTORSVÄSKA, första hälften av 1900-talet.

15707. KOFFERTAR 4 st samt DOKTORSVÄSKA, första hälften av 1900-talet.

Bland annat med diverse hotell- och rederietiketter.

Slitage. Skador. Nycklar saknas, lås ut funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 803