LJUSSTAKAR, 1 par, Mässing, tidigt 1900-tal.

157075. LJUSSTAKAR, 1 par, Mässing, tidigt 1900-tal.

Gustaviansk stil, genombruten kvadratisk fot med kulfötter, kolonnformade.
Höjd 20,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 950