CLUBFÅTÖLJER, Ett par, Teak, 1900-talets mitt.

157056. CLUBFÅTÖLJER, Ett par, Teak, 1900-talets mitt.

Höjd 72 cm.

Bruksslitage, tyget slitet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.

Bruksslitage, tyget slitet.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 730