GJUTJÄRNSSOFFA, 1900-talets första hälft.

157040. GJUTJÄRNSSOFFA, 1900-talets första hälft.

Längd 128 cm, Höjd 76 cm, Djup 68 cm.

Hårt bruksslitage på brädor, målarfärg på gavlarna, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 15 323