BANKETT, Karl Johan, 1800-tal.

15702. BANKETT, Karl Johan, 1800-tal.

Bemålad. Längd 62 cm.

Slitage. Fläckad klädsel. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad. Längd 62 cm.

Antal besök: 1 123