CARL HELLSTRÖM. Olja på duk.

CARL HELLSTRÖM. Olja på duk.
1570023. CARL HELLSTRÖM. Olja på duk.

Atelje med konstnär och modell. Signerad 50x40 cm.

Duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Duklagning.

Antal besök: 1 131