CHOKLADASK, Marabou, 1900-talets första hälft.

1570004. CHOKLADASK, Marabou, 1900-talets första hälft.

Diameter 32 cm.

Slitage samt skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 32 cm.

Slitage samt skavmärken.

Antal besök: 226