SKÅP, vitmålad ek med dekorerade dörrar, 1900-talets första hälft.

156986. SKÅP, vitmålad ek med dekorerade dörrar, 1900-talets första hälft.

höjd 170, bredd 91, djup 42 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 006