FLASKA/DAMEJEANNE, glas, 1800-tal. Höjd 60 cm.

156974. FLASKA/DAMEJEANNE, glas, 1800-tal. Höjd 60 cm.

Grön glasmassa.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön glasmassa.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 10 691