NÅLDYNA samt BREVPRESS, sten, 1900-talets början.

156963. NÅLDYNA samt BREVPRESS, sten, 1900-talets början.

Nåldyna: längd 14, bredd 10, höjd 10 cm
Brevpress: längd 22, bredd 14, höjd 6 cm
Brevpress med initialer.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevpress med initialer.

Nagg.

Antal besök: 546