VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
156951. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Målad dekor, kalligrafi. Höjd 36 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 540