BORD, SYBORD, PIPSTÄLL, 1800-tal.

15695. BORD, SYBORD, PIPSTÄLL, 1800-tal.

Bordets mått; längd 59, bredd 33, höjd 78 cm.

Slitage, smärre skador. Nyckel till sybord saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 530