OKÄND KONSTNÄR, olja på uppfodrad duk, stadsvy, 1800-tal, signerad F Mellini.

156935. OKÄND KONSTNÄR, olja på uppfodrad duk, stadsvy, 1800-tal, signerad F Mellini.

41x50 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x50 cm.

Visst slitage.

Antal besök: 634