VÄGGLYSTRAR, ett par, för 2 ljus vardera, empirestil, 1900-talets första hälft.

156924. VÄGGLYSTRAR, ett par, för 2 ljus vardera, empirestil, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 40 cm.

Slitage. Skeva spröt. Metall med anlupningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Antal besök: 758