1569211. JOSÉ NIEBLA. ”Verklighet som spricker in”.
Akryl, tusch och kol på duk
Signerad. På baksidan, signerad, betitlad, daterad 1973 och ligger i Girona. Det är en del av serien ”Manipulations of the Sky”
65x81 cm.
Akryl, tusch och kol på duk
65x81 cm.