JOSÉ NIEBLA. ”Verklighet som spricker in”.

1569211. JOSÉ NIEBLA. ”Verklighet som spricker in”.

Akryl, tusch och kol på duk
Signerad. På baksidan, signerad, betitlad, daterad 1973 och ligger i Girona. Det är en del av serien ”Manipulations of the Sky”
65x81 cm.

Smuts och skador på bildskiktet. Aluminium ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akryl, tusch och kol på duk
65x81 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 424