JOSEP LLUÍS ARIMANY. ”Grock”.

JOSEP LLUÍS ARIMANY. ”Grock”.
1569210. JOSEP LLUÍS ARIMANY. ”Grock”.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad och betitlad
55x46,5 cm.

I gott skick. Stomme i stuckerat och eboniserat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
55x46,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 591