BALJFÅTÖLJ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

156866. BALJFÅTÖLJ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Dekor av lejonhuvuden.

Slitage, repor, märken, färgbortfall. Dekorskador, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av lejonhuvuden.

Antal besök: 3 689