BIRGIT HEINTZE. "Kvällsdopp efter oväder", olja på duk, signerad.

1568631. BIRGIT HEINTZE. "Kvällsdopp efter oväder", olja på duk, signerad.

73 x 92 cm.
Rammått 88 x 107 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 92 cm.
Rammått 88 x 107 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 835