FÄRGLITOGRAFIER, 6 st, Halmstadgruppen, signerade och numrerade 173/350.

156859. FÄRGLITOGRAFIER, 6 st, Halmstadgruppen, signerade och numrerade 173/350.

Waldemar Lorentzon, Axel Olson, Esaias Thorén, Sven Jonsson, Erik Olson, Stellan Mörner, ca 40 x 55 cm.

ej examinerade ur ram. Ett glas defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 098