PARTI FÄRGAT GLAS, 13 delar, bland annat vinglas med fyrkantsfot, 1900-tal.

156840. PARTI FÄRGAT GLAS, 13 delar, bland annat vinglas med fyrkantsfot, 1900-tal.

7 vinglas, grön glasmassa, höjd 12,5 cm.
6 cocktail, olikfärgade, 9,5 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre nagg.

Antal besök: 674