1568223. WILGOT OLSSON. Stilleben, olja på duk, signerad.

35 x 47 cm.

Wilgot Olsson (1906–1990)

35 x 47 cm.

Wilgot Olsson (1906–1990)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Föremålsnr
1568223

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 159