VEDLÅR, med figurscener mässing, 1900-tal.

156820. VEDLÅR, med figurscener mässing, 1900-tal.

Mässing, trä, på hjultrissor.
41 x 33, höjd 73 cm.

Ålders, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing, trä, på hjultrissor.
41 x 33, höjd 73 cm.

Ålders, bruksslitage.

Antal besök: 901