SKRIVBORD, furu.

SKRIVBORD, furu.
1568000. SKRIVBORD, furu.

ca 120 x 60 cm, 77 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken
Nyckel finns ej men lådor är olåsta.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1568000. SKRIVBORD, furu.

ca 120 x 60 cm, 77 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 269