DOCKSKÅP med dockmöbler med mera.

156779. DOCKSKÅP med dockmöbler med mera.

Längd ca 71 cm.

Slitage skador. Kompletterad med el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 71 cm.

Antal besök: 928