Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
ZINKBALJA, stor modell, 1900-talets början.
156747. ZINKBALJA, stor modell, 1900-talets början.
Diameter 75 cm, höjd 37 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 75 cm, höjd 37 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 616