STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-tal.

156743. STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-tal.

Genombruten rygg med skuren dekor.
Medaljongmönstrad klädsel.

Slitage, repor, märken, fanérskador. Klädsel med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medaljongmönstrad klädsel.

Antal besök: 515