LEKSAKER, 1960/70-tal.

LEKSAKER, 1960/70-tal.
1567401. LEKSAKER, 1960/70-tal.

Stenkulor, pistoler, slangbella, kalejdoskop, kubpussel med sagomotiv.

Proveniens: Sterbhuset efter Laila Waldener, Eksjö.

Bruksslitage, täckbitarna saknas på två pistoler, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 947