DINKY TOYS och TEKNO 13 stycken.

15667. DINKY TOYS och TEKNO 13 stycken.

Skala 1:43, tillkommer en Solido Porsche (syns ej på bild).

Skador, slitage och/eller påmålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 810