BLOMSTERBORD, smide, 1900-talets början.

156635. BLOMSTERBORD, smide, 1900-talets början.

Bredd 47 cm
Djup 22 cm
Höjd 81 cm.

Ålders, bruksslitage, saknar glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 47 cm
Djup 22 cm
Höjd 81 cm.

Antal besök: 762