MODELLBIL DINKY TOYS Triumph TR2 Sports. Originalkartong.

156631. MODELLBIL DINKY TOYS Triumph TR2 Sports. Originalkartong.

1:43.

Slitage och smärre skador. Originalkartong skadad. saknar flikar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Antal besök: 1 021