SKÅL Stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

156621. SKÅL Stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 27,5 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 27,5 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 426