STRÖARE, 3 st, SKÅL, teak, 1900-talets andra hälft.

156603. STRÖARE, 3 st, SKÅL, teak, 1900-talets andra hälft.

Höjd 6-17 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-17 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 563