OKÄND KONSTNÄR. Landskap med kvinna på stig. Olja på duk. Signerad och daterad 1887.

156580. OKÄND KONSTNÄR. Landskap med kvinna på stig. Olja på duk. Signerad och daterad 1887.

55 x 80 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 80 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 745