Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Landskap med kvinna på stig. Olja på duk. Signerad och daterad 1887.
156580. OKÄND KONSTNÄR. Landskap med kvinna på stig. Olja på duk. Signerad och daterad 1887.
55 x 80 cm.
Krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 80 cm.
Krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
709