SEAN SCULLY. ”Lone Lewis Shack”.

1565349. SEAN SCULLY. ”Lone Lewis Shack”.

Kromogen utskrift på plexi
Signerad, numrerad 2/3, med titeln och daterad 1990 på etikett
122 x 172,5 cm.

Inramad. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Kromogen utskrift på plexi
122 x 172,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 874