LAMPSKÄRMAR, 8 st för bordsfotogenlampor, 1900-tal.

15650. LAMPSKÄRMAR, 8 st för bordsfotogenlampor, 1900-tal.

Grönfärgade, diameter; 19 - 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 552