ASSIETTER, 12 st, porslin, Louise Adelborg Rörstrand.

156509. ASSIETTER, 12 st, porslin, Louise Adelborg Rörstrand.

Dekor av landskapsblommor. Diameter ca 20,5 cm.

Slitage, enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka mindre nagg.

Antal besök: 990