PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.

PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.
156494. PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.

Mestadels kaffepannor och formar.

slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, skador.

Antal besök: 538