LAMPSKÄRMAR, 8 st för bordsfotogenlampor, 1900-tal.

15649. LAMPSKÄRMAR, 8 st för bordsfotogenlampor, 1900-tal.

Gröna, innerdiameter, 22 - 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 480