MATBORD, Danmark, 1930-tal.

MATBORD, Danmark, 1930-tal.
156482. MATBORD, Danmark, 1930-tal.

Runt matbord, Mahogny Diameter 122 cm, höjd.

Bruksslitage, något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något ostadigt.

Antal besök: 857