ALFRED PETERSEN. Olja på duk.

ALFRED PETERSEN. Olja på duk.
1564709. ALFRED PETERSEN. Olja på duk.

Fiskargubbar. Signerad. 90x127 cm.

Bruksitage samt vänsterkant med dukreva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 625