SKÅL samt FAT, keramik, Kina.

156461. SKÅL samt FAT, keramik, Kina.

Blågrå glasyrer. Skål höjd ca 10 cm. Fat diameter ca 14 cm.

krackelyrer, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

krackelyrer, smärre slitage.

Antal besök: 464