VÄGGPLÅTAR, ett par, barockstil, 1800-tal.

156447. VÄGGPLÅTAR, ett par, barockstil, 1800-tal.

Föreställande Henrik IV och hans Hustru Maria av Medici.
Diameter 59 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 59 cm.

Antal besök: 605