VINDFLÖJEL, järnsmide, 1800-tal.

156442. VINDFLÖJEL, järnsmide, 1800-tal.

Del av vindflöjel.
Längd 30 cm, Höjd 22cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Del av vindflöjel.
Längd 30 cm, Höjd 22cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 241