TELEFONHYLLA stringstil 1900-talets mitt.

1564408. TELEFONHYLLA stringstil 1900-talets mitt.

Bredd 34,5 cm, djup 22 cm, höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 534