TRIO MÉ BUMBA, LP/singlar, 21 st.

1564095. TRIO MÉ BUMBA, LP/singlar, 21 st.

9 st LP och 12 st singlar med Triop mé Bumba.
Dubbletterna skiljer sig åt, tex olika labels eller omslagsvariationer..

Varierat skick och slitage, repor förekommer, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415